Титаниум Хорн


Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ултразвучно Хорн -> Титаниум Хорн
Ние сме техничко Taiwan Титаниум Хорн производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Титаниум Хорн - SC-005-20A
модел: SC-005-20A
Титаниум Хорн
Одг- се користи на Титан рог во 20KHz ултразвучни етикета машина за сечење- по слој на истрошени површина.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Титаниум Хорн

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano